Yleiskatsaus
määrittely
ST2751A01-8

ST2751A01-8 Perustiedot
| paneeli Malli | ST2751A01-8 |
|---|---|
| paneeli Brand | CSOT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,27.5 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| ST2751A01-8 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
ST2751A01-8 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1366×768(RGB) (WXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Horizontal Stripe |
| Pikselitiheys | 56 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.44475×0.14975 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.44475×0.44925 mm (H×V) |
| Paino | 0.73Kgs (Max.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 607.528×345.024 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 618.22×359.485 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.44 (Typ.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
ST2751A01-8 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | HVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 3000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 62% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| transmissiviteetti | 7.2% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
ST2751A01-8 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
ST2751A01-8 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
ST2751A01-8 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (1 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 12.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 0.19/0.25A (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
