ST2751A01-8

| paneeli Malli | ST2751A01-8 |
|---|---|
| paneeli Brand | CSOT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,27.5 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| ST2751A01-8 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | HVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 607.528×345.024 mm |
| ääriviivat | 618.22×359.485 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 3000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 62% |
| Vasteaika | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CSOT ST2751A01-8: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CSOT ST2751A01-8 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CSOT ST2751A01-8: n pdf-lomakkeessa tai CSOT ST2751A01-8: n tai muiden CSOT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CSOT ST2751A01-8-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CSOT ST2751A01-8 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CSOT ST2751A01-8: n pdf-lomakkeessa tai CSOT ST2751A01-8: n tai muiden CSOT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CSOT ST2751A01-8-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "ST2751A01-8"
- CSOT ST2751A01-8
- ST2751A01-8-lomake
- ST2751A01-8-kuva
- ST2751A01-8 hinta
- ST2751A01-8-jakelija

