S027Q08

| paneeli Malli | S027Q08 |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S027Q08 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 54×40.5 mm |
| ääriviivat | 63.5×46.6×2.9 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 1S2P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Serial RGB (8-bit) + SPI , 39 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CDTECH S027Q08: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CDTECH S027Q08 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S027Q08: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S027Q08: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S027Q08-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CDTECH S027Q08 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S027Q08: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S027Q08: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S027Q08-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "S027Q08"
- CDTECH S027Q08
- S027Q08-lomake
- S027Q08-kuva
- S027Q08 hinta
- S027Q08-jakelija

