PT035TN01 V.5

| paneeli Malli | PT035TN01 V.5 |
|---|---|
| paneeli Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| PT035TN01 V.5 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, TMR |
| Aktiivinen alue | 70.08×52.56 mm |
| ääriviivat | 78.2×65×4.8 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 300 : 1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 6S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 60 pins |
| Tulojännite | 3.3/5.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on INNOLUX PT035TN01 V.5: n erikoisjäätelöiden jakelija.
INNOLUX PT035TN01 V.5 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
INNOLUX PT035TN01 V.5: n pdf-lomakkeessa tai INNOLUX PT035TN01 V.5: n tai muiden INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous INNOLUX PT035TN01 V.5-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
INNOLUX PT035TN01 V.5 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
INNOLUX PT035TN01 V.5: n pdf-lomakkeessa tai INNOLUX PT035TN01 V.5: n tai muiden INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous INNOLUX PT035TN01 V.5-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "PT035TN01 V.5"
- INNOLUX PT035TN01 V.5
- PT035TN01 V.5-lomake
- PT035TN01 V.5-kuva
- PT035TN01 V.5 hinta
- PT035TN01 V.5-jakelija

