TM080XDH02
| paneeli Malli | TM080XDH02 |
|---|---|
| paneeli Brand | AVIC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1280×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TM080XDH02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 173.76×104.256 mm |
| ääriviivat | 185.4×117×3.99 mm |
| Pinta | Clear |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3S8P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Mini LVDS , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3/12.5/22.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on AVIC TM080XDH02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AVIC TM080XDH02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AVIC TM080XDH02: n pdf-lomakkeessa tai AVIC TM080XDH02: n tai muiden AVIC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AVIC TM080XDH02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AVIC TM080XDH02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AVIC TM080XDH02: n pdf-lomakkeessa tai AVIC TM080XDH02: n tai muiden AVIC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AVIC TM080XDH02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TM080XDH02"
- AVIC TM080XDH02
- TM080XDH02-lomake
- TM080XDH02-kuva
- TM080XDH02 hinta
- TM080XDH02-jakelija

