PDP42T4

| paneeli Malli | PDP42T4 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG Display |
| Descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | PDP |
| PDP42T4 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| päätöslauselma | 1024(RGB)×768 , XGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Näyttöalue | 921.6(W)×519.2(H) mm |
| Kehyksen avaaminen | - |
| Outline-koko | 925.2(W)×522.7(H) ×49.1(D) mm |
| Pinta | - |
| Kirkkaus | 1700 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | - |
| Katselukulma | - |
| Näyttötila | - |
| Paras näkymä | - |
| Vasteaika | - |
| Näytön värit | 1.07B |
| Lampun tyyppi | self , 100K hours |
| Taajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Paneelin paino | 11.3/12.1Kgs (Typ./Max.) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins , Connector |
| ympäristö | Operating Temp.: 0 ~ 40 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com on LG Display PDP42T4: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG Display PDP42T4 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display PDP42T4: n pdf-lomakkeessa tai LG Display PDP42T4: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display PDP42T4-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG Display PDP42T4 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display PDP42T4: n pdf-lomakkeessa tai LG Display PDP42T4: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display PDP42T4-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "PDP42T4"
- LG Display PDP42T4
- PDP42T4-lomake
- PDP42T4-kuva
- PDP42T4 hinta
- PDP42T4-jakelija

