PDP42G

| paneeli Malli | PDP42G |
|---|---|
| paneeli Brand | LG Display |
| Descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | PDP |
| PDP42G Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 1024(RGB)×768 (XGA) |
| Järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue (mm) | 921.6 × 519.2 (H×V) |
| Ääriviivat (mm) | 925.2 × 522.7 × 49.1 (H×V×D) |
| luminanssi | 700 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | - |
| Katselukulma | - |
| Vastaus | - |
| Värisyvyys | 1.07B |
| taustavalo | self , 100K hours |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalin tyyppi | LVDS (1 ch, 10-bit) , Connector , 31 pins |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 40 °C |
LCDs-Display.com on LG Display PDP42G: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG Display PDP42G ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display PDP42G: n pdf-lomakkeessa tai LG Display PDP42G: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display PDP42G-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG Display PDP42G ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display PDP42G: n pdf-lomakkeessa tai LG Display PDP42G: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display PDP42G-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "PDP42G"
- LG Display PDP42G
- PDP42G-lomake
- PDP42G-kuva
- PDP42G hinta
- PDP42G-jakelija

