Yleiskatsaus
määrittely
NL3224AC36-01D

NL3224AC36-01D Perustiedot
| paneeli Malli | NL3224AC36-01D |
|---|---|
| paneeli Brand | NLT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NL3224AC36-01D Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
NL3224AC36-01D Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 70 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.12×0.36 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.36×0.36 mm (H×V) |
| Paino | 150/165g (Typ./Max.) |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 115.2×86.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 118.2×89.4 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 144×104.6 mm (H×V) |
| Outline Depth | 12.3 (Max.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Rear mounting holes (4-Φ2.6) |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
NL3224AC36-01D optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Väri Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 3/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.25/1.40 (Typ./Max.)(5 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
NL3224AC36-01D Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
| Kokonaisenergiankulutus | 1.6W (Typ.) |
NL3224AC36-01D taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun käyttöikä | 50K(Typ.) (Hours) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | 100/130mA (Typ./Max.) |
NL3224AC36-01D signaali liitäntä
| Signaaliluokka | CMOS (1 ch, 6-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 120/160mA (Typ./Max.) |
| Näyttöviestien jännite | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | STARCONN - 089H33-000100-G2-R, Pitch:0.5 mm, Pin:33 pins |
