NL3224AC36-01D

| paneeli Malli | NL3224AC36-01D |
|---|---|
| paneeli Brand | NLT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NL3224AC36-01D Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 115.2×86.4 mm |
| ääriviivat | 144×104.6×12.3 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 3/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | CMOS (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NLT NL3224AC36-01D: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NLT NL3224AC36-01D ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NLT NL3224AC36-01D: n pdf-lomakkeessa tai NLT NL3224AC36-01D: n tai muiden NLT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NLT NL3224AC36-01D-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NLT NL3224AC36-01D ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NLT NL3224AC36-01D: n pdf-lomakkeessa tai NLT NL3224AC36-01D: n tai muiden NLT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NLT NL3224AC36-01D-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NL3224AC36-01D"
- NLT NL3224AC36-01D
- NL3224AC36-01D-lomake
- NL3224AC36-01D-kuva
- NL3224AC36-01D hinta
- NL3224AC36-01D-jakelija

