Yleiskatsaus
määrittely
M220Z3-LA1

M220Z3-LA1 Perustiedot
| paneeli Malli | M220Z3-LA1 |
|---|---|
| paneeli Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| M220Z3-LA1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
M220Z3-LA1 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 90 PPI |
| Kuvasuhde | 16:10 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.094×0.282 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.282×0.282 mm (H×V) |
| Paino | 2.03/2.08Kgs (Typ./Max.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 473.76×296.1 mm (H×V) |
| Bezel Area | 477.7×300.1 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 493.7×320.1 mm (H×V) |
| Outline Depth | 10.5 (Max.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Side mounting holes (8-M3) on left, right bezel |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
M220Z3-LA1 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
M220Z3-LA1 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Kokonaisenergiankulutus | 15.25W (Max.) |
M220Z3-LA1 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 13S8P |
| Lampun muoto | 8 strings |
| Lampun käyttöikä | 30K(Min.) (Hours) |
| Lampun jännite | 36.4/41.6/44.2V (Min./Typ./Max.) |
| Lamp Current | 25/28mA (Typ./Max.) |
| Valaisimet Virrankulutus | 8.5/9.0W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Liitäntäpaikka | |
| Lamppuohjain | No |
M220Z3-LA1 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (2 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 5.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 890/1250mA (Typ./Max.) |
| Paneelin virrankulutus | 4.45/6.25W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Liitäntäpaikka | |
| Signaalirajapinta | STM - MSAKT2407P30HA, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
