M220Z3-LA1

| paneeli Malli | M220Z3-LA1 |
|---|---|
| paneeli Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| M220Z3-LA1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 473.76×296.1 mm |
| ääriviivat | 493.7×320.1×10.5 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 13S8P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA1: n pdf-lomakkeessa tai CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA1: n tai muiden CHIMEI INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA1: n pdf-lomakkeessa tai CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA1: n tai muiden CHIMEI INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "M220Z3-LA1"
- CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA1
- M220Z3-LA1-lomake
- M220Z3-LA1-kuva
- M220Z3-LA1 hinta
- M220Z3-LA1-jakelija

