LTN156AT01-D02

| paneeli Malli | LTN156AT01-D02 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTN156AT01-D02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 344.232×193.536 mm |
| ääriviivat | 359.3×209.5×6.2 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LTN156AT01-D02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LTN156AT01-D02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTN156AT01-D02: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTN156AT01-D02: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTN156AT01-D02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN156AT01-D02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTN156AT01-D02: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTN156AT01-D02: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTN156AT01-D02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTN156AT01-D02"
- SAMSUNG LTN156AT01-D02
- LTN156AT01-D02-lomake
- LTN156AT01-D02-kuva
- LTN156AT01-D02 hinta
- LTN156AT01-D02-jakelija
