LTBSHS702J12CKS

| paneeli Malli | LTBSHS702J12CKS |
|---|---|
| paneeli Brand | NAN YA |
| Descrition | FSTN-LCD ,9.4 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| LTBSHS702J12CKS Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktiivinen alue | 191.97×143.97 mm |
| ääriviivat | 260×174×8 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 6:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 280/140 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 30/30/35/25 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 70Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NAN YA LTBSHS702J12CKS: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NAN YA LTBSHS702J12CKS ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LTBSHS702J12CKS: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LTBSHS702J12CKS: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LTBSHS702J12CKS-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NAN YA LTBSHS702J12CKS ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LTBSHS702J12CKS: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LTBSHS702J12CKS: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LTBSHS702J12CKS-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTBSHS702J12CKS"
- NAN YA LTBSHS702J12CKS
- LTBSHS702J12CKS-lomake
- LTBSHS702J12CKS-kuva
- LTBSHS702J12CKS hinta
- LTBSHS702J12CKS-jakelija

