LQ088K9LA02

| paneeli Malli | LQ088K9LA02 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1280×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LQ088K9LA02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | Normally Black, Transflective |
| Aktiivinen alue | 209.28×78.48 mm |
| ääriviivat | 231.6×94.7 mm |
| Pinta | Antiglare, Antireflection |
| kontrastisuhde | 360:1 (Typ.)(Transmissive) 5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Vasteaika | 5/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 strings WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | RSDS (1 Channel) , 70 pins |
LCDs-Display.com on SHARP LQ088K9LA02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LQ088K9LA02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ088K9LA02: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ088K9LA02: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ088K9LA02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ088K9LA02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ088K9LA02: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ088K9LA02: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ088K9LA02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LQ088K9LA02"
- SHARP LQ088K9LA02
- LQ088K9LA02-lomake
- LQ088K9LA02-kuva
- LQ088K9LA02 hinta
- LQ088K9LA02-jakelija

