LQ088H9DR01

| paneeli Malli | LQ088H9DR01 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 640×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LQ088H9DR01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transflective |
| Aktiivinen alue | 209.28×78.48 mm |
| ääriviivat | 231.6×103.6 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Lampun tyyppi | 2 pcs CCFL |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
LCDs-Display.com on SHARP LQ088H9DR01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LQ088H9DR01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ088H9DR01: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ088H9DR01: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ088H9DR01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ088H9DR01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ088H9DR01: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ088H9DR01: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ088H9DR01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LQ088H9DR01"
- SHARP LQ088H9DR01
- LQ088H9DR01-lomake
- LQ088H9DR01-kuva
- LQ088H9DR01 hinta
- LQ088H9DR01-jakelija

