LMS700KF23
| paneeli Malli | LMS700KF23 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG SMD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LMS700KF23 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, TMR |
| Aktiivinen alue | 152.4×91.44 mm |
| ääriviivat | 163.2×104×3.6 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 700 : 1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Vasteaika | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 8S3P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG SMD LMS700KF23: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG SMD LMS700KF23 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG SMD LMS700KF23: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG SMD LMS700KF23: n tai muiden SAMSUNG SMD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG SMD LMS700KF23-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG SMD LMS700KF23 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG SMD LMS700KF23: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG SMD LMS700KF23: n tai muiden SAMSUNG SMD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG SMD LMS700KF23-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LMS700KF23"
- SAMSUNG SMD LMS700KF23
- LMS700KF23-lomake
- LMS700KF23-kuva
- LMS700KF23 hinta
- LMS700KF23-jakelija
