LMS700KF16

| paneeli Malli | LMS700KF16 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LMS700KF16 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, TMR |
| Aktiivinen alue | 152.4×91.44 mm |
| ääriviivat | 163.2×104×4.7 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 700 : 1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 8S3P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LMS700KF16: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LMS700KF16 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LMS700KF16: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LMS700KF16: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LMS700KF16-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LMS700KF16 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LMS700KF16: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LMS700KF16: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LMS700KF16-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LMS700KF16"
- SAMSUNG LMS700KF16
- LMS700KF16-lomake
- LMS700KF16-kuva
- LMS700KF16 hinta
- LMS700KF16-jakelija

