Yleiskatsaus
määrittely
LMS350GF13

LMS350GF13 Perustiedot
| paneeli Malli | LMS350GF13 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LMS350GF13 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Huomautukset | 3 in 1 FPC |
LMS350GF13 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 115 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Paino | 42g (Typ.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| Bezel Area | 72.08×54.56 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 76.9×63.9 mm (H×V) |
| Outline Depth | 4.25±0.2 mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Embeded (4-wire Resistive, Film / Film-Glass) |
LMS350GF13 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, TMR |
|---|---|
| Kirkkaus | 320 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 65/65/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.320; Wy:0.340 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | Y |
LMS350GF13 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
LMS350GF13 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 6S1P |
| Lampun muoto | 1 string |
| Lamp Current | 20mA (Typ.) |
| Valaisimet Virrankulutus | 400mW (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
LMS350GF13 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3/3.3V (Typ.)(VCI/VDD) |
| Paneelin virrankulutus | 60/70mW (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | FPC |
