LMS350GF13

| paneeli Malli | LMS350GF13 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LMS350GF13 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, TMR |
| Aktiivinen alue | 70.08×52.56 mm |
| ääriviivat | 76.9×63.9×4.45 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 300 : 1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 65/65/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 6S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 45 pins |
| Tulojännite | 3.3/3.3V (Typ.)(VCI/VDD) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LMS350GF13: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LMS350GF13 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LMS350GF13: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LMS350GF13: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LMS350GF13-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LMS350GF13 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LMS350GF13: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LMS350GF13: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LMS350GF13-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LMS350GF13"
- SAMSUNG LMS350GF13
- LMS350GF13-lomake
- LMS350GF13-kuva
- LMS350GF13 hinta
- LMS350GF13-jakelija

