KL6448USTS-FFW

| paneeli Malli | KL6448USTS-FFW |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | FSTN-LCD ,6.9 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| KL6448USTS-FFW Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktiivinen alue | 140.78×105.58 mm |
| ääriviivat | 196×134.5 mm |
| Pinta | Glare (Haze 0%) |
| kontrastisuhde | 8:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 180/220 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 30/30/20/30 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Optional |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Kyocera KL6448USTS-FFW: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Kyocera KL6448USTS-FFW ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera KL6448USTS-FFW: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera KL6448USTS-FFW: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera KL6448USTS-FFW-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Kyocera KL6448USTS-FFW ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera KL6448USTS-FFW: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera KL6448USTS-FFW: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera KL6448USTS-FFW-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "KL6448USTS-FFW"
- Kyocera KL6448USTS-FFW
- KL6448USTS-FFW-lomake
- KL6448USTS-FFW-kuva
- KL6448USTS-FFW hinta
- KL6448USTS-FFW-jakelija
