HLM8619-010300

| paneeli Malli | HLM8619-010300 |
|---|---|
| paneeli Brand | Hosiden |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| HLM8619-010300 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktiivinen alue | 115.17×86.37 mm |
| ääriviivat | 157.8×121.6 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 12:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 140/270 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 70Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Hosiden HLM8619-010300: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Hosiden HLM8619-010300 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Hosiden HLM8619-010300: n pdf-lomakkeessa tai Hosiden HLM8619-010300: n tai muiden Hosiden-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Hosiden HLM8619-010300-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Hosiden HLM8619-010300 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Hosiden HLM8619-010300: n pdf-lomakkeessa tai Hosiden HLM8619-010300: n tai muiden Hosiden-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Hosiden HLM8619-010300-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HLM8619-010300"
- Hosiden HLM8619-010300
- HLM8619-010300-lomake
- HLM8619-010300-kuva
- HLM8619-010300 hinta
- HLM8619-010300-jakelija

