H322VL01 V2

| paneeli Malli | H322VL01 V2 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.2 inch, 480×800 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| H322VL01 V2 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | VA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 42.12×70.2 mm |
| ääriviivat | 46.12×78.55 mm |
| Pinta | Without Polarizer |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 73% |
| Vasteaika | 20/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Built-in NT35582 |
| Signaalirajapinta | MDDI/RGB |
| Tulojännite | 2.6/2.85V (Typ.)(IOVDD/AVDD) |
LCDs-Display.com on AUO H322VL01 V2: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO H322VL01 V2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO H322VL01 V2: n pdf-lomakkeessa tai AUO H322VL01 V2: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO H322VL01 V2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO H322VL01 V2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO H322VL01 V2: n pdf-lomakkeessa tai AUO H322VL01 V2: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO H322VL01 V2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "H322VL01 V2"
- AUO H322VL01 V2
- H322VL01 V2-lomake
- H322VL01 V2-kuva
- H322VL01 V2 hinta
- H322VL01 V2-jakelija

