LTD121EDFS

| paneeli Malli | LTD121EDFS |
|---|---|
| paneeli Brand | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| LTD121EDFS Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 245.76×184.32 mm |
| ääriviivat | 255×198×4.6 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 250:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 40/40 (Max.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 strings WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Toshiba Matsushita LTD121EDFS: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Toshiba Matsushita LTD121EDFS ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Toshiba Matsushita LTD121EDFS: n pdf-lomakkeessa tai Toshiba Matsushita LTD121EDFS: n tai muiden Toshiba Matsushita-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Toshiba Matsushita LTD121EDFS-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTD121EDFS ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Toshiba Matsushita LTD121EDFS: n pdf-lomakkeessa tai Toshiba Matsushita LTD121EDFS: n tai muiden Toshiba Matsushita-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Toshiba Matsushita LTD121EDFS-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTD121EDFS"
- Toshiba Matsushita LTD121EDFS
- LTD121EDFS-lomake
- LTD121EDFS-kuva
- LTD121EDFS hinta
- LTD121EDFS-jakelija

