CNK12864-17005A1
| paneeli Malli | CNK12864-17005A1 |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.2 inch, 128×64 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| CNK12864-17005A1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Sarja | CNK12864-17005 |
| Avainsanat | 128*64 lcd display,lcd display module, COG graphic lcd |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | FSTN LCD Graphic Module |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 128×64 |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 48.61 (W) × 24.93 (H) mm (A.A) |
| Katselualue | 53.5 (W) × 23.8 (H) mm (V.A) |
| Outline Dimension | 56.5 (W) × 37 (H) mm |
| Max. Syvyys | 5.6 mm |
| Polarisaatiokalvo | Transflective |
| Väritila | Black/White (Positive) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Värien määrä | Monochrome |
| Ajotavara | 1/64 |
| ohjain | ST7567 |
| Liimaustyyppi | COG |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | Parallel/Serial Data |
| Liitännät | 30 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand CNK12864-17005A1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand CNK12864-17005A1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand CNK12864-17005A1: n pdf-lomakkeessa tai White Brand CNK12864-17005A1: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand CNK12864-17005A1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12864-17005A1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand CNK12864-17005A1: n pdf-lomakkeessa tai White Brand CNK12864-17005A1: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand CNK12864-17005A1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CNK12864-17005A1"
- White Brand CNK12864-17005A1
- CNK12864-17005A1-lomake
- CNK12864-17005A1-kuva
- CNK12864-17005A1 hinta
- CNK12864-17005A1-jakelija
