EG9013F-NZ

| paneeli Malli | EG9013F-NZ |
|---|---|
| paneeli Brand | Epson |
| Descrition | FSTN-LCD ,6.3 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| EG9013F-NZ Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktiivinen alue | 128×96 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 6:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 250/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 75Hz |
| Lampun tyyppi | CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (8-bit) , 15 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Epson EG9013F-NZ: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Epson EG9013F-NZ ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Epson EG9013F-NZ: n pdf-lomakkeessa tai Epson EG9013F-NZ: n tai muiden Epson-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Epson EG9013F-NZ-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Epson EG9013F-NZ ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Epson EG9013F-NZ: n pdf-lomakkeessa tai Epson EG9013F-NZ: n tai muiden Epson-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Epson EG9013F-NZ-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "EG9013F-NZ"
- Epson EG9013F-NZ
- EG9013F-NZ-lomake
- EG9013F-NZ-kuva
- EG9013F-NZ hinta
- EG9013F-NZ-jakelija

