CLAB215FA06 CW

| paneeli Malli | CLAB215FA06 CW |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAB215FA06 CW Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Aktiivinen alue | 476.64(H)×268.11(V) mm |
| Bezel Area | - |
| luminanssi | 0 cd/m² |
| Katso suunta | 6 o'clock |
| Katselukulma | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Levyn paksuus | 0.50+0.50 mm |
| Tuki väri | 16.7M |
| Paino | - |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Outline Dim. | 488.5(H)×282.5(V) ×1.3(D) mm |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Vasteaika | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Käyttötapa | TN, Normally White, Transmissive |
| läpäisykyky | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Valonlähde | No B/L |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Liitännätyyppi | 30 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Virtalähde | 5.0V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com on CPT CLAB215FA06 CW: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CPT CLAB215FA06 CW ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAB215FA06 CW: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAB215FA06 CW: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAB215FA06 CW-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CPT CLAB215FA06 CW ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAB215FA06 CW: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAB215FA06 CW: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAB215FA06 CW-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CLAB215FA06 CW"
- CPT CLAB215FA06 CW
- CLAB215FA06 CW-lomake
- CLAB215FA06 CW-kuva
- CLAB215FA06 CW hinta
- CLAB215FA06 CW-jakelija

