CLAB215FA01

| paneeli Malli | CLAB215FA01 |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAB215FA01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 476.64×268.11 mm |
| ääriviivat | 488.5×282.5 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Vasteaika | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CPT CLAB215FA01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CPT CLAB215FA01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAB215FA01: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAB215FA01: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAB215FA01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CPT CLAB215FA01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAB215FA01: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAB215FA01: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAB215FA01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CLAB215FA01"
- CPT CLAB215FA01
- CLAB215FA01-lomake
- CLAB215FA01-kuva
- CLAB215FA01 hinta
- CLAB215FA01-jakelija

