AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R)

| paneeli Malli | AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R) |
|---|---|
| paneeli Brand | AMPIRE |
| Descrition | FSTN-LCD ,3.8 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R) Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Transflective |
| Aktiivinen alue | 76.785×57.585 mm |
| ääriviivat | 99.3×85×7 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 6:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 180/390 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 35/35/38/30 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 70Hz |
| Lampun tyyppi | 1S6P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | 8-bit 6080/8080 parallel , 24 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on AMPIRE AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R): n erikoisjäätelöiden jakelija.
AMPIRE AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R) ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AMPIRE AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R): n pdf-lomakkeessa tai AMPIRE AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R): n tai muiden AMPIRE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AMPIRE AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R)-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R) ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AMPIRE AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R): n pdf-lomakkeessa tai AMPIRE AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R): n tai muiden AMPIRE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AMPIRE AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R)-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R)"
- AMPIRE AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R)
- AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R)-lomake
- AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R)-kuva
- AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R) hinta
- AT-320240Q6FIQW-21H(N)(R)-jakelija

