YXJ101DK-01S

| paneeli Malli | YXJ101DK-01S |
|---|---|
| paneeli Brand | SEBO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| YXJ101DK-01S Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 216.96×135.6 mm |
| ääriviivat | 229.46×149.1×7.16 mm |
| Pinta | Hard coating |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 2.5/8.2/22.0/-7.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on SEBO YXJ101DK-01S: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SEBO YXJ101DK-01S ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SEBO YXJ101DK-01S: n pdf-lomakkeessa tai SEBO YXJ101DK-01S: n tai muiden SEBO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SEBO YXJ101DK-01S-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SEBO YXJ101DK-01S ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SEBO YXJ101DK-01S: n pdf-lomakkeessa tai SEBO YXJ101DK-01S: n tai muiden SEBO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SEBO YXJ101DK-01S-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "YXJ101DK-01S"
- SEBO YXJ101DK-01S
- YXJ101DK-01S-lomake
- YXJ101DK-01S-kuva
- YXJ101DK-01S hinta
- YXJ101DK-01S-jakelija

