Yleiskatsaus
määrittely
VG-9616TSWCG32

VG-9616TSWCG32 Perustiedot
| paneeli Malli | VG-9616TSWCG32 |
|---|---|
| paneeli Brand | WiseChip |
| Descrition | PM-OLED ,0.69 inch, 96×16 |
| paneelin tyyppi | PM-OLED |
| VG-9616TSWCG32 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
VG-9616TSWCG32 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 96×16 |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | Rectangle |
| Pikselitiheys | 140 PPI |
| Kuvasuhde | >3:1 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.180×0.200 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.200 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 17.26×3.18 mm (H×V) |
| Bezel Area | 19.26×5.18 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 26.3×8 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.2±0.1 mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
VG-9616TSWCG32 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | OLED |
|---|---|
| Näytön väri | Mono(White) () |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Auringonvalo luettavissa | N |
VG-9616TSWCG32 Elektroniikka Ominaisuus
| Driver IC | COG Built-in SSD1306 |
|---|
VG-9616TSWCG32 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | self |
|---|
VG-9616TSWCG32 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | I²C |
|---|---|
| Liitännätyyppi | FPC |
