Yleiskatsaus
määrittely
V390HJ4-PE1

V390HJ4-PE1 Perustiedot
| paneeli Malli | V390HJ4-PE1 |
|---|---|
| paneeli Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,39 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| V390HJ4-PE1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
V390HJ4-PE1 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 57 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.14825×0.44475 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.44475×0.44475 mm (H×V) |
| Paino | 1.31Kgs (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 853.92×480.33 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 876.2×528.68 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.35 (Typ.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
V390HJ4-PE1 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| transmissiviteetti | 4.9% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
V390HJ4-PE1 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
V390HJ4-PE1 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
V390HJ4-PE1 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (2 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 12.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 0.3/0.36A (Typ./Max.) |
| Paneelin virrankulutus | 3.6/4.4W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Liitäntäpaikka | |
| Signaalirajapinta | JAE - FI-RE51S-HF-CM-R1500, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
