UG-9664GFDAF04

| paneeli Malli | UG-9664GFDAF04 |
|---|---|
| paneeli Brand | WiseChip |
| Descrition | PM-OLED ,0.95 inch, 96×64 |
| paneelin tyyppi | PM-OLED |
| UG-9664GFDAF04 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Aktiivinen alue | 20.14×13.42 mm |
| ääriviivat | 27.2×21.5×1.85 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 100 : 1 (Min.) |
| Näytön värit | 65K , CIE1931 42% |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 100Hz |
| Driver IC | COF Built-in SSD1332 |
| Signaalirajapinta | 8-bit 6800/8080 parallel, 4-wire SPI , 31 pins |
| Tulojännite | 2.8/11V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com on WiseChip UG-9664GFDAF04: n erikoisjäätelöiden jakelija.
WiseChip UG-9664GFDAF04 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
WiseChip UG-9664GFDAF04: n pdf-lomakkeessa tai WiseChip UG-9664GFDAF04: n tai muiden WiseChip-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous WiseChip UG-9664GFDAF04-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
WiseChip UG-9664GFDAF04 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
WiseChip UG-9664GFDAF04: n pdf-lomakkeessa tai WiseChip UG-9664GFDAF04: n tai muiden WiseChip-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous WiseChip UG-9664GFDAF04-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "UG-9664GFDAF04"
- WiseChip UG-9664GFDAF04
- UG-9664GFDAF04-lomake
- UG-9664GFDAF04-kuva
- UG-9664GFDAF04 hinta
- UG-9664GFDAF04-jakelija

