Yleiskatsaus
määrittely
UG-2896GDEAF01
UG-2896GDEAF01 Perustiedot
| paneeli Malli | UG-2896GDEAF01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Univision |
| Descrition | PM-OLED ,1.3 inch, 128×96 |
| paneelin tyyppi | PM-OLED |
| UG-2896GDEAF01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -40 ~ 85 °C |
UG-2896GDEAF01 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 128(RGB)×96 |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 126 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.067×0.201 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.201×0.201 mm (H×V) |
| Paino | 3.05g (Typ.) |
| Aktiivinen alue | 25.708×19.28 mm (H×V) |
| Bezel Area | 27.708×21.28 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 33.7×26.9 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.4±0.15 mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
UG-2896GDEAF01 optiset ominaisuudet
| Kirkkaus | 100 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| kontrastisuhde | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 0.01 |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.300; Wy:0.330 |
| Auringonvalo luettavissa | N |
UG-2896GDEAF01 Elektroniikka Ominaisuus
| Driver IC | COF Built-in SSD1339 |
|---|---|
| Ajotapa | Duty: 1/96 |
UG-2896GDEAF01 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | self |
|---|---|
| Lampun käyttöikä | 10K(Min.) (Hours) |
UG-2896GDEAF01 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | 8-bit 6800/8080 parallel, 3/4-wire SPI |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 2.8/2.8/12V (Typ.)(VDD/VDDIO/VCC) |
| Liitännätyyppi | FPC |
