Yleiskatsaus
määrittely
TV126WTM-NU0

TV126WTM-NU0 Perustiedot
| paneeli Malli | TV126WTM-NU0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.6 inch, 2160×1440 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV126WTM-NU0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | BOE06EC |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän arviointi | - |
TV126WTM-NU0 Mekaaniset ominaisuudet
| Malli Alias | BOE06EC |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Pixel Format | 2160(RGB)×1440 |
| Dot Pitch | 0.041×0.123 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.123×0.123 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 265.68×177.12 mm (H×V) |
| Bezel Area | - |
| Outline Dim. | 271.28×188.52 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.95/3.9 (Typ./Max.) mm |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Kuvasuhde | 15:10 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Paino | 163g (Max.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
TV126WTM-NU0 optiset ominaisuudet
| Malli Alias | BOE06EC |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Pixel Format | 2160(RGB)×1440 |
| Dot Pitch | 0.041×0.123 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.123×0.123 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 265.68×177.12 mm (H×V) |
| Bezel Area | - |
| Outline Dim. | 271.28×188.52 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.95/3.9 (Typ./Max.) mm |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Kuvasuhde | 15:10 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Paino | 163g (Max.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| Kirkkaus | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Optinen tila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| kromaattisuudella | Wx:0.305; Wy:0.325 |
| Väriluvut | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 73% NTSC (CIE1931) |
| tasaisuus | 1.25/1.52 (Max.)(5/13 points) |
TV126WTM-NU0 taustavalaistusjärjestelmä
| Malli Alias | BOE06EC |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Pixel Format | 2160(RGB)×1440 |
| Dot Pitch | 0.041×0.123 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.123×0.123 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 265.68×177.12 mm (H×V) |
| Bezel Area | - |
| Outline Dim. | 271.28×188.52 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.95/3.9 (Typ./Max.) mm |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Kuvasuhde | 15:10 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Paino | 163g (Max.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| Kirkkaus | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Optinen tila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| kromaattisuudella | Wx:0.305; Wy:0.325 |
| Väriluvut | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 73% NTSC (CIE1931) |
| tasaisuus | 1.25/1.52 (Max.)(5/13 points) |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Määrä | - |
| Elinikä | 15K(Min.) (Hours) |
| Korvaus | - |
| Lampun muoto | - |
| asento | - |
| Lamppuohjain | With LED Driver |
| Jännite Tulo | 10/19/24V (Min./Typ./Max.) |
| Nykyinen syöttö | - |
| Kulutus | 2.15/2.3W (Typ./Max.) |
TV126WTM-NU0 signaali liitäntä
| Malli Alias | BOE06EC |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Pixel Format | 2160(RGB)×1440 |
| Dot Pitch | 0.041×0.123 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.123×0.123 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 265.68×177.12 mm (H×V) |
| Bezel Area | - |
| Outline Dim. | 271.28×188.52 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.95/3.9 (Typ./Max.) mm |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Kuvasuhde | 15:10 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Paino | 163g (Max.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| Kirkkaus | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Optinen tila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| kromaattisuudella | Wx:0.305; Wy:0.325 |
| Väriluvut | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 73% NTSC (CIE1931) |
| tasaisuus | 1.25/1.52 (Max.)(5/13 points) |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Määrä | Configuration |
| Elinikä | 15K(Min.) (Hours) |
| Korvaus | - |
| Lampun muoto | - |
| asento | |
| Lamppuohjain | With LED Driver |
| Jännite Tulo | 3.3V (Typ.) |
| Nykyinen syöttö | 305mA (Typ.) |
| Kulutus | 1.0/1.1W (Typ./Max.) |
| Logiikkajännite | - |
| Pin Pitch | Pins |
