Yleiskatsaus
määrittely
TV122WXM-NW0

TV122WXM-NW0 Perustiedot
| paneeli Malli | TV122WXM-NW0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.2 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV122WXM-NW0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
TV122WXM-NW0 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 123 PPI |
| Kuvasuhde | 16:10 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0684×0.2052 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2052×0.2052 mm (H×V) |
| Paino | 290g (Max.) |
| Aktiivinen alue | 262.565×164.16 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 271.06×176.42 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.66±0.2 mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
TV122WXM-NW0 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.303; Wy:0.333 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| transmissiviteetti | 6.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
TV122WXM-NW0 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Kokonaisenergiankulutus | 3.8/4.5W (Typ./Max.) |
TV122WXM-NW0 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lamp Current | 100/110/120mA (Min./Typ./Max.) |
| Valaisimet Virrankulutus | 2.8/3.32W (Typ./Max.) |
| Lamppuohjain | No |
TV122WXM-NW0 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | eDP (2 Lanes) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 350/450mA (Typ./Max.) |
| Paneelin virrankulutus | 1.0/1.4W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Liitäntäpaikka | |
| Signaalirajapinta | HRS - FH26W-39S-0.3SHW, Pitch:0.3 mm, Pin:39 pins |
