Yleiskatsaus
määrittely
TV122WXM-AL0

TV122WXM-AL0 Perustiedot
| paneeli Malli | TV122WXM-AL0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.2 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV122WXM-AL0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Tuotenimi | |
| Mallinimi | TV122WXM-AL0 |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän taso | - |
| Huomautukset | eDP1.2 |
TV122WXM-AL0 Mekaaniset ominaisuudet
| Tuotenimi | |
|---|---|
| Mallinimi | TV122WXM-AL0 |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän taso | - |
| Huomautukset | eDP1.2 |
| Pikselimäärä | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pisteytys (H × V) | 0.0684×0.2052 mm |
| Pikselipituus (H × V) | 0.2052×0.2052 mm |
| Näyttöalue (H × V) | 262.565×164.16 mm |
| Kehyksen avaaminen (H × V) | - |
| Kokonaispituus (H × V) | 278.46×193.26 mm |
| Yleinen syvyys | 3.4 (Max.) mm |
| Lomakekuva | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde (H: V) | 16:10 |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Muoto tyyli | - |
| Massa | 205g (Max.) |
| Paneelin kansi | - |
| Pintakäsittely | Hard coating |
TV122WXM-AL0 optiset ominaisuudet
| Tuotenimi | |
|---|---|
| Mallinimi | TV122WXM-AL0 |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän taso | - |
| Huomautukset | eDP1.2 |
| Pikselimäärä | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pisteytys (H × V) | 0.0684×0.2052 mm |
| Pikselipituus (H × V) | 0.2052×0.2052 mm |
| Näyttöalue (H × V) | 262.565×164.16 mm |
| Kehyksen avaaminen (H × V) | - |
| Kokonaispituus (H × V) | 278.46×193.26 mm |
| Yleinen syvyys | 3.4 (Max.) mm |
| Lomakekuva | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde (H: V) | 16:10 |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Muoto tyyli | - |
| Massa | 205g (Max.) |
| Paneelin kansi | - |
| Pintakäsittely | Hard coating |
| luminanssi | 350 cd/m² (Typ.) |
| Työtila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| kirjo | 50% NTSC (CIE1931) |
| Tuki väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri koordinaatti | Wx:0.300; Wy:0.333 |
TV122WXM-AL0 Elektroniikka Ominaisuus
| Tuotenimi | |
|---|---|
| Mallinimi | TV122WXM-AL0 |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän taso | - |
| Huomautukset | eDP1.2 |
| Pikselimäärä | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pisteytys (H × V) | 0.0684×0.2052 mm |
| Pikselipituus (H × V) | 0.2052×0.2052 mm |
| Näyttöalue (H × V) | 262.565×164.16 mm |
| Kehyksen avaaminen (H × V) | - |
| Kokonaispituus (H × V) | 278.46×193.26 mm |
| Yleinen syvyys | 3.4 (Max.) mm |
| Lomakekuva | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde (H: V) | 16:10 |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Muoto tyyli | - |
| Massa | 205g (Max.) |
| Paneelin kansi | - |
| Pintakäsittely | Hard coating |
| luminanssi | 350 cd/m² (Typ.) |
| Työtila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| kirjo | 50% NTSC (CIE1931) |
| Tuki väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri koordinaatti | Wx:0.300; Wy:0.333 |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Kokonaisenergiankulutus | 3.52/3.94W (Typ./Max.) |
TV122WXM-AL0 taustavalaistusjärjestelmä
| Tuotenimi | |
|---|---|
| Mallinimi | TV122WXM-AL0 |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän taso | - |
| Huomautukset | eDP1.2 |
| Pikselimäärä | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pisteytys (H × V) | 0.0684×0.2052 mm |
| Pikselipituus (H × V) | 0.2052×0.2052 mm |
| Näyttöalue (H × V) | 262.565×164.16 mm |
| Kehyksen avaaminen (H × V) | - |
| Kokonaispituus (H × V) | 278.46×193.26 mm |
| Yleinen syvyys | 3.4 (Max.) mm |
| Lomakekuva | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde (H: V) | 16:10 |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Muoto tyyli | - |
| Massa | 205g (Max.) |
| Paneelin kansi | - |
| Pintakäsittely | Hard coating |
| luminanssi | 350 cd/m² (Typ.) |
| Työtila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| kirjo | 50% NTSC (CIE1931) |
| Tuki väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri koordinaatti | Wx:0.300; Wy:0.333 |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Kokonaisenergiankulutus | 3.52/3.94W (Typ./Max.) |
| asento | Edge light type |
| Life (tuntia) | - |
| Määrä | - |
| Muoto | - |
| Korvaus | - |
| Tulojännite | |
| Tulovirta | 100/110/120mA (Min./Typ./Max.) |
| Tehon kulutus | 2.52/2.74W (Typ./Max.) |
| WLED kuljettajan tila | No |
| Fyysinen tyyppi | |
| Liitäntäpaikka | - |
TV122WXM-AL0 signaali liitäntä
| Tuotenimi | STM |
|---|---|
| Mallinimi | TV122WXM-AL0 |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän taso | - |
| Huomautukset | eDP1.2 |
| Pikselimäärä | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pisteytys (H × V) | 0.0684×0.2052 mm |
| Pikselipituus (H × V) | 0.2052×0.2052 mm |
| Näyttöalue (H × V) | 262.565×164.16 mm |
| Kehyksen avaaminen (H × V) | - |
| Kokonaispituus (H × V) | 278.46×193.26 mm |
| Yleinen syvyys | 3.4 (Max.) mm |
| Lomakekuva | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde (H: V) | 16:10 |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Muoto tyyli | - |
| Massa | 205g (Max.) |
| Paneelin kansi | - |
| Pintakäsittely | Hard coating |
| luminanssi | 350 cd/m² (Typ.) |
| Työtila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| kirjo | 50% NTSC (CIE1931) |
| Tuki väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri koordinaatti | Wx:0.300; Wy:0.333 |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Kokonaisenergiankulutus | 3.52/3.94W (Typ./Max.) |
| asento | Edge light type |
| Life (tuntia) | - |
| Määrä | 1 pcs |
| Muoto | - |
| Korvaus | - |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
| Tulovirta | 350/450mA (Typ./Max.) |
| Tehon kulutus | 1.0/1.2W (Typ./Max.) |
| WLED kuljettajan tila | No |
| Fyysinen tyyppi | Connector |
| Liitäntäpaikka | |
| Signaalin tyyppi | eDP (2 Lanes) |
| nastat | 30 pins |
| Pin Pitch | 0.5 mm |
| Pin-määritys |
