Yleiskatsaus
määrittely
TV108FHM-ND0

TV108FHM-ND0 Perustiedot
| paneeli Malli | TV108FHM-ND0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.8 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV108FHM-ND0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 40 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän arviointi | - |
TV108FHM-ND0 Mekaaniset ominaisuudet
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0 ~ 40 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Pixel Format | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.0415×0.1245 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1245×0.1245 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 239.04×134.46 mm (H×V) |
| Bezel Area | - |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
TV108FHM-ND0 optiset ominaisuudet
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0 ~ 40 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Pixel Format | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.0415×0.1245 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1245×0.1245 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 239.04×134.46 mm (H×V) |
| Bezel Area | - |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Kirkkaus | - |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Optinen tila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Vasteaika | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| kromaattisuudella | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Väriluvut | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| tasaisuus | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
TV108FHM-ND0 taustavalaistusjärjestelmä
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0 ~ 40 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Pixel Format | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.0415×0.1245 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1245×0.1245 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 239.04×134.46 mm (H×V) |
| Bezel Area | - |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Kirkkaus | - |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Optinen tila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Vasteaika | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| kromaattisuudella | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Väriluvut | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| tasaisuus | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Määrä | - |
| Elinikä | 15K(Min.) (Hours) |
| Korvaus | - |
| Lampun muoto | - |
| asento | - |
| Lamppuohjain | - |
TV108FHM-ND0 signaali liitäntä
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0 ~ 40 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 60 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Pixel Format | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.0415×0.1245 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1245×0.1245 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 239.04×134.46 mm (H×V) |
| Bezel Area | - |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Kirkkaus | - |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Optinen tila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Vasteaika | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| kromaattisuudella | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Väriluvut | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| tasaisuus | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Määrä | - |
| Elinikä | 15K(Min.) (Hours) |
| Korvaus | - |
| Lampun muoto | - |
| asento | - |
| Lamppuohjain | - |
| Logiikkajännite | - |
| Jännite Tulo | 3.3V (Typ.) |
| Nykyinen syöttö | - |
