Yleiskatsaus
määrittely
TV106WAB-NS0

TV106WAB-NS0 Perustiedot
| paneeli Malli | TV106WAB-NS0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.6 inch, 1280×1920 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV106WAB-NS0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet |
TV106WAB-NS0 Mekaaniset ominaisuudet
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 148.992×223.488 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | - |
| Ulkonäkö (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Outline Depth | 0.79 (Typ.) mm |
| Muoto tyyli | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde | 2:3 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Levyn paksuus | 0.25+0.25 mm |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 62.0g (Max.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
TV106WAB-NS0 optiset ominaisuudet
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 148.992×223.488 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | - |
| Ulkonäkö (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Outline Depth | 0.79 (Typ.) mm |
| Muoto tyyli | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde | 2:3 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Levyn paksuus | 0.25+0.25 mm |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 62.0g (Max.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| Käyttötapa | ADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Väri Gamut | - |
| Väri Määrä | 16.7M (8-bit) |
| Valkoinen värikylläisyys | - |
TV106WAB-NS0 Elektroniikka Ominaisuus
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 148.992×223.488 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | - |
| Ulkonäkö (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Outline Depth | 0.79 (Typ.) mm |
| Muoto tyyli | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde | 2:3 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Levyn paksuus | 0.25+0.25 mm |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 62.0g (Max.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| Käyttötapa | ADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Väri Gamut | - |
| Väri Määrä | 16.7M (8-bit) |
| Valkoinen värikylläisyys | - |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
TV106WAB-NS0 signaali liitäntä
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 148.992×223.488 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | - |
| Ulkonäkö (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Outline Depth | 0.79 (Typ.) mm |
| Muoto tyyli | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde | 2:3 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Levyn paksuus | 0.25+0.25 mm |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 62.0g (Max.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| Käyttötapa | ADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Väri Gamut | - |
| Väri Määrä | 16.7M (8-bit) |
| Valkoinen värikylläisyys | - |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Nykyinen syöttö | 90±10mA |
| Jännite Tulo | 3.3V (Typ.) |
| Kulutus | 0.34/0.36/0.39W (Min./Typ./Max.) |
| asento | - |
| liitäntä | MIPI (2 ch, 4 data lanes) |
| Määrä | 1 pcs |
| Pin Pitch | 0.2 mm |
| nastat | 90 pins |
| Pinotoiminto |
TV106WAB-NS0 taustavalaistusjärjestelmä
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 148.992×223.488 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | - |
| Ulkonäkö (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Outline Depth | 0.79 (Typ.) mm |
| Muoto tyyli | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde | 2:3 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Levyn paksuus | 0.25+0.25 mm |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 62.0g (Max.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| Käyttötapa | ADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Väri Gamut | - |
| Väri Määrä | 16.7M (8-bit) |
| Valkoinen värikylläisyys | - |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Nykyinen syöttö | 90±10mA |
| Jännite Tulo | 3.3V (Typ.) |
| Kulutus | 0.34/0.36/0.39W (Min./Typ./Max.) |
| asento | - |
| liitäntä | MIPI (2 ch, 4 data lanes) |
| Määrä | - |
| Pin Pitch | 0.2 mm |
| nastat | 90 pins |
| Pinotoiminto | |
| Muoto | - |
| Life (tuntia) | - |
| Korvaus | - |
| Ei B / L-ohjainta | No |
