Yleiskatsaus
määrittely
TV101WXM-TW0

TV101WXM-TW0 Perustiedot
| paneeli Malli | TV101WXM-TW0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-TW0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Alias | - |
| Tallennuslämpötila. | -10 ~~ 60 °C |
| Käyttölämpötila | 0 ~~ 50 °C |
| värähtely | - |
TV101WXM-TW0 Mekaaniset ominaisuudet
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -10 ~~ 60 °C |
| Käyttölämpötila | 0 ~~ 50 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pisteytys (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Syvyys (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Muoto tyyli | Flat Rectangle |
| Outline Shape | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Kosketuspisteet | 10 points |
| Kosketusnäyttö | PCAP, On-Cell |
| TP-ohjain | With touch controller |
| Kosketa signaalia | I²C |
| asennus | Without |
| Paino | 175g (Max.) |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H) |
TV101WXM-TW0 optiset ominaisuudet
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -10 ~~ 60 °C |
| Käyttölämpötila | 0 ~~ 50 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pisteytys (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Syvyys (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Muoto tyyli | Flat Rectangle |
| Outline Shape | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Kosketuspisteet | 10 points |
| Kosketusnäyttö | PCAP, On-Cell |
| TP-ohjain | With touch controller |
| Kosketa signaalia | I²C |
| asennus | Without |
| Paino | 175g (Max.) |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminanssi (cd / m) | 300 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Vastaus (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Valkoinen koordinaatti | X:0.291; Y:0.329 |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Valkoinen yhtenäisyys | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
TV101WXM-TW0 Elektroniikka Ominaisuus
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -10 ~~ 60 °C |
| Käyttölämpötila | 0 ~~ 50 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pisteytys (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Syvyys (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Muoto tyyli | Flat Rectangle |
| Outline Shape | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Kosketuspisteet | 10 points |
| Kosketusnäyttö | PCAP, On-Cell |
| TP-ohjain | With touch controller |
| Kosketa signaalia | I²C |
| asennus | Without |
| Paino | 175g (Max.) |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminanssi (cd / m) | 300 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Vastaus (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Valkoinen koordinaatti | X:0.291; Y:0.329 |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Valkoinen yhtenäisyys | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
TV101WXM-TW0 signaali liitäntä
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -10 ~~ 60 °C |
| Käyttölämpötila | 0 ~~ 50 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pisteytys (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Syvyys (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Muoto tyyli | Flat Rectangle |
| Outline Shape | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Kosketuspisteet | 10 points |
| Kosketusnäyttö | PCAP, On-Cell |
| TP-ohjain | With touch controller |
| Kosketa signaalia | I²C |
| asennus | Without |
| Paino | 175g (Max.) |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminanssi (cd / m) | 300 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Vastaus (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Valkoinen koordinaatti | X:0.291; Y:0.329 |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Valkoinen yhtenäisyys | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Määrä | 1 pcs |
| nastat | 40 pins |
| Piki | 0.5 mm |
| Pin-määritys | |
| Signaalin tyyppi | MIPI (4 data lanes) |
TV101WXM-TW0 taustavalaistusjärjestelmä
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -10 ~~ 60 °C |
| Käyttölämpötila | 0 ~~ 50 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pisteytys (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Syvyys (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Muoto tyyli | Flat Rectangle |
| Outline Shape | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Kosketuspisteet | 10 points |
| Kosketusnäyttö | PCAP, On-Cell |
| TP-ohjain | With touch controller |
| Kosketa signaalia | I²C |
| asennus | Without |
| Paino | 175g (Max.) |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminanssi (cd / m) | 300 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Vastaus (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Valkoinen koordinaatti | X:0.291; Y:0.329 |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Valkoinen yhtenäisyys | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Määrä | 4S7P |
| nastat | 40 pins |
| Piki | 0.5 mm |
| Pin-määritys | |
| Signaalin tyyppi | MIPI (4 data lanes) |
| Muoto | Array |
| asento | - |
| Korvaus | - |
| Elinikä | 15K(Min.) (Hours) |
| Jännitteensyöttö | 12.4/12.8V (Typ./Max.) |
| Nykyinen tarjonta | 160mA (Typ.) |
| Kulutus | 2.048W (Max.) |
| Taustavalonohjain | No |
