Yleiskatsaus
määrittely
TV101WXM-NP0

TV101WXM-NP0 Perustiedot
| paneeli Malli | TV101WXM-NP0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-NP0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
TV101WXM-NP0 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 149 PPI |
| Kuvasuhde | 16:10 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0565×0.1695 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1695×0.1695 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 216.96×135.6 mm (H×V) |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
TV101WXM-NP0 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| kontrastisuhde | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Väri Gamut | 49% NTSC (CIE1931) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.41/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
TV101WXM-NP0 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
TV101WXM-NP0 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun käyttöikä | 15K(Min.) (Hours) |
TV101WXM-NP0 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | eDP (1 Lane) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 212/272mA (Typ./Max.) |
| Paneelin virrankulutus | 0.7/0.9W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | STM - MSAK24025P30, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
