Yleiskatsaus
määrittely
TV101WXM-NL3

TV101WXM-NL3 Perustiedot
| paneeli Malli | TV101WXM-NL3 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-NL3 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -40 ~ 80 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet |
TV101WXM-NL3 Mekaaniset ominaisuudet
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -40 ~ 80 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1692×0.1692 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | 136.36×217.88 mm |
| Ulkonäkö (W × H) | 142×228.5 mm |
| Outline Depth | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 150g (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%) |
| fiksaatio | Without |
TV101WXM-NL3 optiset ominaisuudet
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -40 ~ 80 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1692×0.1692 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | 136.36×217.88 mm |
| Ulkonäkö (W × H) | 142×228.5 mm |
| Outline Depth | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 150g (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%) |
| fiksaatio | Without |
| Kirkkaus | 350 cd/m² (Typ.) |
| Käyttötapa | ADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Väri Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Väri Määrä | 16.7M (8-bit) |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.304; Wy:0.320 |
TV101WXM-NL3 Elektroniikka Ominaisuus
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -40 ~ 80 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1692×0.1692 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | 136.36×217.88 mm |
| Ulkonäkö (W × H) | 142×228.5 mm |
| Outline Depth | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 150g (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%) |
| fiksaatio | Without |
| Kirkkaus | 350 cd/m² (Typ.) |
| Käyttötapa | ADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Väri Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Väri Määrä | 16.7M (8-bit) |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Paneelin virrankulutus | 2.06W (Max.) |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| D-IC Detail | COG Built-in NT35521S |
TV101WXM-NL3 signaali liitäntä
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -40 ~ 80 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1692×0.1692 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | 136.36×217.88 mm |
| Ulkonäkö (W × H) | 142×228.5 mm |
| Outline Depth | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 150g (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%) |
| fiksaatio | Without |
| Kirkkaus | 350 cd/m² (Typ.) |
| Käyttötapa | ADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Väri Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Väri Määrä | 16.7M (8-bit) |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Paneelin virrankulutus | 2.06W (Max.) |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| D-IC Detail | COG Built-in NT35521S |
| Nykyinen syöttö | - |
| Jännite Tulo | 1.8/3.3V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
| Kulutus | 200/300mW (Typ./Max.) |
| asento | - |
| liitäntä | MIPI (4 data lanes) |
| Määrä | 1 pcs |
| Pin Pitch | 0.3 mm |
| nastat | 39 pins |
| Pinotoiminto |
TV101WXM-NL3 taustavalaistusjärjestelmä
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -40 ~ 80 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1692×0.1692 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | 136.36×217.88 mm |
| Ulkonäkö (W × H) | 142×228.5 mm |
| Outline Depth | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 150g (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%) |
| fiksaatio | Without |
| Kirkkaus | 350 cd/m² (Typ.) |
| Käyttötapa | ADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Väri Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Väri Määrä | 16.7M (8-bit) |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Paneelin virrankulutus | 2.06W (Max.) |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| D-IC Detail | COG Built-in NT35521S |
| Nykyinen syöttö | 21mA (Typ.) |
| Jännite Tulo | 20.3V (Typ.) |
| Kulutus | 1.76.1.88W (Min./Typ.) |
| asento | - |
| liitäntä | MIPI (4 data lanes) |
| Määrä | 7S4P |
| Pin Pitch | 0.3 mm |
| nastat | 39 pins |
| Pinotoiminto | |
| Muoto | 4 strings |
| Life (tuntia) | - |
| Korvaus | - |
| WLED-ohjain | No |
