Yleiskatsaus
määrittely
TV101WXM-NL2

TV101WXM-NL2 Perustiedot
| paneeli Malli | TV101WXM-NL2 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-NL2 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 80 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Erityisominaisuudet |
TV101WXM-NL2 Mekaaniset ominaisuudet
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 80 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Erityisominaisuudet | |
| Pixel Format | 800(RGB)×1280 [WXGA] |
| Dot Pitch | 0.0564×0.1692 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1692×0.1692 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Bezel Area | 136.36×217.88 mm (H×V) |
| Outline Dim. | 142×228.5 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Reiät ja kiinnikkeet | Without |
| Paino | 150g (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%) |
TV101WXM-NL2 optiset ominaisuudet
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 80 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Erityisominaisuudet | |
| Pixel Format | 800(RGB)×1280 [WXGA] |
| Dot Pitch | 0.0564×0.1692 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1692×0.1692 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Bezel Area | 136.36×217.88 mm (H×V) |
| Outline Dim. | 142×228.5 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Reiät ja kiinnikkeet | Without |
| Paino | 150g (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%) |
| Kirkkaus | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Optinen tila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| kromaattisuudella | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Väriluvut | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| tasaisuus | 1.33/1.43 (Max.)(5/13 points) |
TV101WXM-NL2 Elektroniikka Ominaisuus
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 80 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Erityisominaisuudet | |
| Pixel Format | 800(RGB)×1280 [WXGA] |
| Dot Pitch | 0.0564×0.1692 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1692×0.1692 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Bezel Area | 136.36×217.88 mm (H×V) |
| Outline Dim. | 142×228.5 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Reiät ja kiinnikkeet | Without |
| Paino | 150g (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%) |
| Kirkkaus | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Optinen tila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| kromaattisuudella | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Väriluvut | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| tasaisuus | 1.33/1.43 (Max.)(5/13 points) |
| Kehystaajuus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Tehon kulutus | 2.06W (Max.) |
| D-IC Detail | COG Built-in NT35523B |
TV101WXM-NL2 taustavalaistusjärjestelmä
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 80 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Erityisominaisuudet | |
| Pixel Format | 800(RGB)×1280 [WXGA] |
| Dot Pitch | 0.0564×0.1692 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1692×0.1692 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Bezel Area | 136.36×217.88 mm (H×V) |
| Outline Dim. | 142×228.5 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Reiät ja kiinnikkeet | Without |
| Paino | 150g (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%) |
| Kirkkaus | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Optinen tila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| kromaattisuudella | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Väriluvut | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| tasaisuus | 1.33/1.43 (Max.)(5/13 points) |
| Kehystaajuus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Tehon kulutus | 2.06W (Max.) |
| D-IC Detail | COG Built-in NT35523B |
| Lampun muoto | 4 strings |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Elinikä | - |
| Korvaus | - |
| Määrä | 7S4P |
| asento | - |
| Jännite Tulo | 21V (Typ.) |
| Nykyinen syöttö | 21mA (Typ.) |
| Kulutus | 1.76W (Max.) |
| Lamppuohjain | No |
TV101WXM-NL2 signaali liitäntä
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 80 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Erityisominaisuudet | |
| Pixel Format | 800(RGB)×1280 [WXGA] |
| Dot Pitch | 0.0564×0.1692 mm (H×V) |
| kokoonpano | |
| Pixel Pitch | 0.1692×0.1692 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Bezel Area | 136.36×217.88 mm (H×V) |
| Outline Dim. | 142×228.5 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Reiät ja kiinnikkeet | Without |
| Paino | 150g (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%) |
| Kirkkaus | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Optinen tila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| kromaattisuudella | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Väriluvut | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| tasaisuus | 1.33/1.43 (Max.)(5/13 points) |
| Kehystaajuus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Tehon kulutus | 2.06W (Max.) |
| D-IC Detail | COG Built-in NT35523B |
| Lampun muoto | 4 strings |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Elinikä | - |
| Korvaus | - |
| Määrä | 1 pcs |
| asento | - |
| Jännite Tulo | 21V (Typ.) |
| Nykyinen syöttö | 21mA (Typ.) |
| Kulutus | 1.76W (Max.) |
| Lamppuohjain | No |
| Pin Pitch | 0.3 mm |
| nastat | 39 pins |
| Signaali Systerm | MIPI (4 data lanes) |
