Yleiskatsaus
määrittely
TV101WXB-NW0

TV101WXB-NW0 Perustiedot
| paneeli Malli | TV101WXB-NW0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXB-NW0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Alias | - |
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 85 °C |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 65 °C |
| värähtely | - |
TV101WXB-NW0 Mekaaniset ominaisuudet
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 85 °C |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 65 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pisteytys (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 216.96(H) × 135.6(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 224.81(H) × 144.25(V) |
| Syvyys (mm) | 1.07±0.05 |
| Muoto tyyli | Flat Rectangle |
| Levyn paksuus | - |
| Kuvasuhde | 16:10 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Paino | 85.0g (Max.) |
| hoito | Hard coating |
TV101WXB-NW0 optiset ominaisuudet
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 85 °C |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 65 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pisteytys (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 216.96(H) × 135.6(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 224.81(H) × 144.25(V) |
| Syvyys (mm) | 1.07±0.05 |
| Muoto tyyli | Flat Rectangle |
| Levyn paksuus | - |
| Kuvasuhde | 16:10 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Paino | 85.0g (Max.) |
| hoito | Hard coating |
| Luminanssi (cd / m) | 0 |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Vastaus (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Valkoinen koordinaatti | - |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Valkoinen yhtenäisyys | - |
| Ulkona näkyvyys | No |
| transmissiviteetti | 5.1% (Typ.)(with Polarizer) |
TV101WXB-NW0 signaali liitäntä
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 85 °C |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 65 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pisteytys (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 216.96(H) × 135.6(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 224.81(H) × 144.25(V) |
| Syvyys (mm) | 1.07±0.05 |
| Muoto tyyli | Flat Rectangle |
| Levyn paksuus | - |
| Kuvasuhde | 16:10 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Paino | 85.0g (Max.) |
| hoito | Hard coating |
| Luminanssi (cd / m) | 0 |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Vastaus (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Valkoinen koordinaatti | - |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Valkoinen yhtenäisyys | - |
| Ulkona näkyvyys | No |
| transmissiviteetti | 5.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Jännitteensyöttö | 3.3V (Typ.) |
| Nykyinen tarjonta | 260mA (Max.) |
| Kulutus | 0.85W (Max.) |
| Logiikkajännite | - |
| asento | - |
| Piki | Pins |
| Määrä | Pin Configuration |
TV101WXB-NW0 taustavalaistusjärjestelmä
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 85 °C |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 65 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pisteytys (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 216.96(H) × 135.6(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 224.81(H) × 144.25(V) |
| Syvyys (mm) | 1.07±0.05 |
| Muoto tyyli | Flat Rectangle |
| Levyn paksuus | - |
| Kuvasuhde | 16:10 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Paino | 85.0g (Max.) |
| hoito | Hard coating |
| Luminanssi (cd / m) | 0 |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Vastaus (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Valkoinen koordinaatti | - |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Valkoinen yhtenäisyys | - |
| Ulkona näkyvyys | No |
| transmissiviteetti | 5.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Jännitteensyöttö | 3.3V (Typ.) |
| Nykyinen tarjonta | 260mA (Max.) |
| Kulutus | 0.85W (Max.) |
| Logiikkajännite | - |
| asento | - |
| Piki | Pins |
| Määrä | - |
| Korvaus | - |
| Muoto | - |
| Elinikä | - |
