Yleiskatsaus
määrittely
TV101WUQ-HN0

TV101WUQ-HN0 Perustiedot
| paneeli Malli | TV101WUQ-HN0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUQ-HN0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Huomautukset | 10 chips |
TV101WUQ-HN0 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 225 PPI |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 140.26×225.346 mm (H×V) |
| Outline Depth | 0.5 (Typ.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Portrait type |
| Kosketusnäyttö | Without |
TV101WUQ-HN0 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Auringonvalo luettavissa | N |
TV101WUQ-HN0 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
TV101WUQ-HN0 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|---|
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
