Yleiskatsaus
määrittely
TV101WUM-NS1

TV101WUM-NS1 Perustiedot
| paneeli Malli | TV101WUM-NS1 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUM-NS1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Alias | - |
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 85 °C |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 65 °C |
| värähtely | - |
TV101WUM-NS1 Mekaaniset ominaisuudet
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 85 °C |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 65 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pisteytys (mm) | 0.0376×0.1128 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1128×0.1128 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 142.32(H) × 227.38(V) |
| Syvyys (mm) | 1.99 (Typ.) |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Paino | 129±7g |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
TV101WUM-NS1 optiset ominaisuudet
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 85 °C |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 65 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pisteytys (mm) | 0.0376×0.1128 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1128×0.1128 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 142.32(H) × 227.38(V) |
| Syvyys (mm) | 1.99 (Typ.) |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Paino | 129±7g |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Luminanssi (cd / m) | 450 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Vastaus (ms) | 35 (Max.)(Tr+Tf); 60 (Typ.)(G to G) |
| Valkoinen koordinaatti | Wx:0.306; Wy:0.321 |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Valkoinen yhtenäisyys | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Ulkona näkyvyys | No |
| transmissiviteetti | 5.7% (Typ.) |
TV101WUM-NS1 signaali liitäntä
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 85 °C |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 65 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pisteytys (mm) | 0.0376×0.1128 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1128×0.1128 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 142.32(H) × 227.38(V) |
| Syvyys (mm) | 1.99 (Typ.) |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Paino | 129±7g |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Luminanssi (cd / m) | 450 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Vastaus (ms) | 35 (Max.)(Tr+Tf); 60 (Typ.)(G to G) |
| Valkoinen koordinaatti | Wx:0.306; Wy:0.321 |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Valkoinen yhtenäisyys | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Ulkona näkyvyys | No |
| transmissiviteetti | 5.7% (Typ.) |
| Jännitteensyöttö | 1.8/5.4/-5.4V (Typ.)(VDD/VSP/VSN) |
| Nykyinen tarjonta | - |
| Kulutus | 300/350mW (Typ./Max.) |
| Logiikkajännite | - |
| asento | - |
| Piki | Pins |
| Määrä | Pin Configuration |
TV101WUM-NS1 taustavalaistusjärjestelmä
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -40 ~ 85 °C |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 65 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pisteytys (mm) | 0.0376×0.1128 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1128×0.1128 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 142.32(H) × 227.38(V) |
| Syvyys (mm) | 1.99 (Typ.) |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Paino | 129±7g |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Luminanssi (cd / m) | 450 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Vastaus (ms) | 35 (Max.)(Tr+Tf); 60 (Typ.)(G to G) |
| Valkoinen koordinaatti | Wx:0.306; Wy:0.321 |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Valkoinen yhtenäisyys | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Ulkona näkyvyys | No |
| transmissiviteetti | 5.7% (Typ.) |
| Jännitteensyöttö | Current Supply |
| Nykyinen tarjonta | - |
| Kulutus | 2.22/2.38W (Typ./Max.) |
| Logiikkajännite | - |
| asento | - |
| Piki | Pins |
| Määrä | 9S4P |
| Korvaus | - |
| Muoto | 4 strings |
| Elinikä | - |
