Yleiskatsaus
määrittely
TV101WUM-NL1

TV101WUM-NL1 Perustiedot
| paneeli Malli | TV101WUM-NL1 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUM-NL1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 70 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet |
TV101WUM-NL1 Mekaaniset ominaisuudet
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 70 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1128×0.1128 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | - |
| Ulkonäkö (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Outline Depth | 1.85 (Typ.) mm |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 105g (Typ.) |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| fiksaatio | Without |
TV101WUM-NL1 optiset ominaisuudet
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 70 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1128×0.1128 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | - |
| Ulkonäkö (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Outline Depth | 1.85 (Typ.) mm |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 105g (Typ.) |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| fiksaatio | Without |
| Kirkkaus | 400 cd/m² (Typ.) |
| Käyttötapa | HADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Väri Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Väri Määrä | 16.7M (8-bit) |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.295; Wy:0.315 |
TV101WUM-NL1 Elektroniikka Ominaisuus
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 70 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1128×0.1128 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | - |
| Ulkonäkö (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Outline Depth | 1.85 (Typ.) mm |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 105g (Typ.) |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| fiksaatio | Without |
| Kirkkaus | 400 cd/m² (Typ.) |
| Käyttötapa | HADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Väri Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Väri Määrä | 16.7M (8-bit) |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.295; Wy:0.315 |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
TV101WUM-NL1 signaali liitäntä
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 70 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1128×0.1128 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | - |
| Ulkonäkö (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Outline Depth | 1.85 (Typ.) mm |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 105g (Typ.) |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| fiksaatio | Without |
| Kirkkaus | 400 cd/m² (Typ.) |
| Käyttötapa | HADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Väri Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Väri Määrä | 16.7M (8-bit) |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.295; Wy:0.315 |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Nykyinen syöttö | 136/166mA (Typ./Max.) |
| Jännite Tulo | 3.3V (Typ.) |
| Kulutus | 0.55W (Max.) |
| asento | - |
| liitäntä | MIPI (4 data lanes) |
| Määrä | 1 pcs |
| Pin Pitch | 0.3 mm |
| nastat | 45 pins |
| Pinotoiminto |
TV101WUM-NL1 taustavalaistusjärjestelmä
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 70 °C |
| Tärinänkestävyys | - |
| Erityisominaisuudet | |
| päätöslauselma | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel-järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (L × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pixel Pitch (L × H) | 0.1128×0.1128 mm |
| Aktiivinen alue (L × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kehyksen pinta-ala (L × H) | - |
| Ulkonäkö (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Outline Depth | 1.85 (Typ.) mm |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 10:16 (W : H) |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Paneelin kansi | - |
| Paino | 105g (Typ.) |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| fiksaatio | Without |
| Kirkkaus | 400 cd/m² (Typ.) |
| Käyttötapa | HADS, Normally Black, Transmissive |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Väri Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Väri Määrä | 16.7M (8-bit) |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.295; Wy:0.315 |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Nykyinen syöttö | 20mA (Typ.) |
| Jännite Tulo | 22.4/24.0V (Min./Max.) |
| Kulutus | 1.79/1.92W (Typ./Max.) |
| asento | - |
| liitäntä | MIPI (4 data lanes) |
| Määrä | 8S4P |
| Pin Pitch | 0.3 mm |
| nastat | 45 pins |
| Pinotoiminto | |
| Muoto | 4 strings |
| Life (tuntia) | 15K(Min.) |
| Korvaus | - |
| WLED-ohjain | No |
