Yleiskatsaus
määrittely
TV101WUM-NH1

TV101WUM-NH1 Perustiedot
| paneeli Malli | TV101WUM-NH1 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUM-NH1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Tärinän arviointi | - |
TV101WUM-NH1 Mekaaniset ominaisuudet
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Pixel Format | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Bezel Area | - |
| Outline Dim. | 141.6×227.41 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.85 (Typ.) mm |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Paino | 130g (Max.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
TV101WUM-NH1 optiset ominaisuudet
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Pixel Format | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Bezel Area | - |
| Outline Dim. | 141.6×227.41 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.85 (Typ.) mm |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Paino | 130g (Max.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| Kirkkaus | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Optinen tila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| kromaattisuudella | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Väriluvut | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| tasaisuus | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
TV101WUM-NH1 taustavalaistusjärjestelmä
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Pixel Format | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Bezel Area | - |
| Outline Dim. | 141.6×227.41 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.85 (Typ.) mm |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Paino | 130g (Max.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| Kirkkaus | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Optinen tila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| kromaattisuudella | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Väriluvut | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| tasaisuus | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Määrä | 8S4P |
| Elinikä | - |
| Korvaus | - |
| Lampun muoto | 4 strings |
| asento | - |
| Jännite Tulo | 22.4V (Typ.) |
| Nykyinen syöttö | 23mA (Typ.) |
| Lamppuohjain | No |
TV101WUM-NH1 signaali liitäntä
| Malli Alias | - |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Tärinän arviointi | - |
| Pixel Format | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Näyttöalue | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Bezel Area | - |
| Outline Dim. | 141.6×227.41 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.85 (Typ.) mm |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Suuntautuminen | Portrait type |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Muoto tyyli | - |
| Paino | 130g (Max.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| Kirkkaus | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Optinen tila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| kromaattisuudella | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Väriluvut | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| tasaisuus | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Määrä | Configuration |
| Elinikä | - |
| Korvaus | - |
| Lampun muoto | 4 strings |
| asento | - |
| Jännite Tulo | 3.15/3.8V (Typ.)(VDD/VBAT) |
| Nykyinen syöttö | 10/180mA (Typ.)(IDD/IBAT) |
| Lamppuohjain | No |
| Logiikkajännite | - |
| Pin Pitch | Pins |
