Yleiskatsaus
määrittely
TV101WUM-NH0

TV101WUM-NH0 Perustiedot
| paneeli Malli | TV101WUM-NH0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUM-NH0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 70 °C |
TV101WUM-NH0 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 225 PPI |
| Kuvasuhde | 10:16 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Paino | 130g (Max.) |
| Aktiivinen alue | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 143×227.93 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.2 (Typ.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Without |
| Maisema tai muotokuva | Portrait type |
| Kosketusnäyttö | Without |
TV101WUM-NH0 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
TV101WUM-NH0 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Driver IC | COG Built-in NT51021 |
TV101WUM-NH0 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 8S4P |
| Lampun muoto | 4 strings |
| Lampun jännite | 24.0V (Typ.) |
| Lamp Current | 20mA (Typ.) |
| Valaisimet Virrankulutus | 1.92/2.1W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
TV101WUM-NH0 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | MIPI (4 data lanes) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3/3.8V (Typ.)(VDD/VBAT) |
| Paneelin syöttöarvo | 10/180mA (Typ.)(IDD/IBAT) |
| Paneelin virrankulutus | 0.5W (Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | I-PEX - 20613-039E-01, Pitch:0.3 mm, Pin:39 pins |
