Yleiskatsaus
määrittely
TV101WUM-AD0

TV101WUM-AD0 Perustiedot
| paneeli Malli | TV101WUM-AD0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1920×1200 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUM-AD0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 65 °C |
| Säilytyslämpötila | -40 ~ 85 °C |
TV101WUM-AD0 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1920(RGB)×1200 (WUXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 225 PPI |
| Kuvasuhde | 16:10 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Paino | TBD |
| Aktiivinen alue | 216.576×135.36 mm (H×V) |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
TV101WUM-AD0 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 280 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.313; Wy:0.310 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| transmissiviteetti | 5.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
TV101WUM-AD0 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Kokonaisenergiankulutus | 3.45W (Max.) |
| Driver IC | COG Built-in NT51021 |
TV101WUM-AD0 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun käyttöikä | 15K(Min.) (Hours) |
| Valaisimet Virrankulutus | 2.5W (Max.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | 4.5/7/12V (Min./Typ./Max.) |
TV101WUM-AD0 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | MIPI (4 data lanes) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 288mA (Max.) |
| Paneelin virrankulutus | 0.95W (Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
