TS022HAACD01-00

| paneeli Malli | TS022HAACD01-00 |
|---|---|
| paneeli Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TS022HAACD01-00 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 33.48×44.64 mm |
| ääriviivat | 39.68×56.29 mm |
| Pinta | Clear |
| kontrastisuhde | 350:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 3S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 61 pins |
| Tulojännite | 2.8/2.8V (Typ.)(VCC/VCI) |
LCDs-Display.com on TIANMA TS022HAACD01-00: n erikoisjäätelöiden jakelija.
TIANMA TS022HAACD01-00 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TIANMA TS022HAACD01-00: n pdf-lomakkeessa tai TIANMA TS022HAACD01-00: n tai muiden TIANMA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TIANMA TS022HAACD01-00-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS022HAACD01-00 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TIANMA TS022HAACD01-00: n pdf-lomakkeessa tai TIANMA TS022HAACD01-00: n tai muiden TIANMA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TIANMA TS022HAACD01-00-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TS022HAACD01-00"
- TIANMA TS022HAACD01-00
- TS022HAACD01-00-lomake
- TS022HAACD01-00-kuva
- TS022HAACD01-00 hinta
- TS022HAACD01-00-jakelija

